E kerkoj fatin tim ne diaspor…e dua jeten e perendimit !!!

Pershendetje do te doja qe te e ndaja me juve interesimin time dhe te mar mendimin e juve nese

veprova mir apo jo qe e dua jeten time ta kaloj ne perendim? Isha veq 18 vjeq kur e kryta maturen ishte gjdo gje ne

rregull, jetoja nje jete mesatare deri dikume shume mungesa.

Prindeit ishin dakord qe une te vazhdoja fakultetin, por si ne gjdo perall qe ndodh edhe ne perallen time kishte

nje penges, ishin mundesit financiare .

Jetojme me nje banes me qira 60metra 2,andaj jam e interesuar te gjej nje djale nga perendimi.

Kli.ko ne reklam i ke fotot e mia dhe numrin tim tel.Ne jemi tri motra dhe nuk kam mundesi te ndjeki fakultetin ,

e as per gjerat e mia personale ,ju lutem kush esht i interesuar ne tme kontakton mua per mes numrit te tel ne

wiber i shkembejme fotot, ju lutem mos i keqpedoreni bisedat e mia ne tel ,faleminderit per mirkuptim edhe grupit !