kur me kapi nga by…., burri motres sun bertitsha se ,,

Pershendetje quhem XHevahire gjith me therasin xheki kam 29 vjec me burrin kohe te gjat jetojm ne gjermani me origjin jom nga gjilani edhe burrin e mora dhe ja bera letrat nga ferizaji kam dy femije.Jam nji mami shum moderne por edhe i resoektoj shum traditat tona shqiptare asnjiher nuk eko,m tradhtuar burrin , por kjo qe ndodhi disia ma ndryshoi jeten time motra ime para 6 muaj e solli burrin nga kosova bekimin nji djal me bukuri mesatare por shum i qendrueshem pasi burri im cdo dit esht ne pun en fabrik nji dit e thirra bekimin dhe motren tek un per qaj .Femijet ishin ne shkolle dhe si ishim duke pire caj motren time e thirren ne telefon per nji intervist pune un mebta me bekimin ju ula afer dhe bisedonim por ehetova nji energji disi te cuditshem qe asnjiher me par s ekisha ndire veten ashtu. gjat tan kohes epash se e shikojjke gjoksin tim te madh dhe me pyeti se aekom natyran un u qesha i thahs mos don me provu dhe i futi duart edhe e lejova cta bej epash se posna humb kohe me burrin edhe filloj teme xhvesh por ra zilja lajmo vazhdon kl,iko me posht ne re,,klame apo per info te mijat

Grua.ja mendon se shërbëtorja e saj po vje dh dhe vendos kamerat e fshehura. Pastaj do te shihni diçka tro.nditëse

Sa herë keni dëgjuar historitë e njerëzve që thonë se stafi i shtëpisë ose ndërtesës suaj është duke bërë të vetat dhe janë përgjegjës për shumë objekte të banimit të humbur?
Sigurisht shumë, sepse këto tregime janë të shumta në kultin kombëtar përveç rrjeteve sociale ku mund të gjejmë qindra dëshmime të ngjashme të njerëzve duke pretenduar se ata gjetën personelin e tyre të shërbimit me duart e tyre në brumë.

Drenicakja:nga Hanoveri , Ja Jap Burrit Çdo Mengjes, Por Ai Nuk E Do,Nuk Di Cfar Te Bej

Drenicakja: Ja Jap Burrit Çdo Mengjes, Por Ai Nuk E Do,Nuk Di Cfar Te Bej Zajmina Krasniqi grua ere me prejardhje nga Drenica është një nga shqiptaret me te bukura.Bukuroshja e cila jeton në Hanover te Gjermanise pothuajse çdo mengjes poston foto ku ajo duket super se,k,si.….ajo ne nje postim te saj ne instagram eshte shprehur se ja jep burrit cdo mengjes por ai nuk e do, ne nuk e dim se per cfar e kishte fjalen me saktesisht dhe thot se kush ka interes per shoqeri serioze lete ljmrohet per mashum info,, kl,i,ko ne re,klam,en me poshte lajmi vazhdone

Prishtinasja nga Frankfurti ,I fejuari me la se nuk isha vri,gjine por tash cte bej,,,,

Prishtinasja nga Wiesbadeni ,I fejuari me la se nuk isha vri,gjine por tash cte bej,,,, NJI femer e bukur me prejardhje nga Prishtina me familjen jeton ne Gjermani Anita Sekiraca 28 vjecare Ajo ka treguar hiret trupore, format e
tonifikuara trupore, e veshur në ka oferta te shumte ne showbizi shqiptar , po realizon një videoklip, përcjell Bota sot.ajo ne akontit e saj ne isntagram shkruan se ifejuari ela pasi ajo nuk ishte virgjine dhe tash deshiron te ket ndonji ofert serioze mosha ska lidhje per mashum kl,iko me posht ne re,k,lam dhe prit 1 minut per info

Puntori nga fieri nuk me lish.oj 3 ore nga ,,, isha vetem ne shtepi

Pershendetje ckemi cuna jam nji mami pak sa merkalike ndaj bukurise jam ere trupi am don burrin ekom shum mate vjeter e dhe shpesh esht ne udhetime zyrtare mashum i intereson partija se gruaja ahahha. Unë u impresionova vërtet me punën e tij dhe dyfish isha e impresionuar me trupin e tij super dhe buzëqeshjen e ngrohtë.ent është 28 vjeç dhe pyeti se ku po punoja dhe çfarë lloj muzike pëlqeja.Ai ishte miqësor dhe i lehtë për të biseduar me të, kështu që unë ndjeva veten duke rënë në dashuri me të.Më vonë, ai më dërgoi një tekst për të thënë kur ai do të kthehej për të përfunduar punën. Ai tha se kishte diçka për të më treguar,ai shkoi te banjo dhe ishte pa rroba…kli,ko,ne r..ek,,am dhe prit 1 minute per vazhdim.

Jam Nje 33-vjecare dhe ker.koj nje dja le te ri per kena qesi perso.nale ne shtrat;…

Jam nje grua 33 vjecare dhe kam provuar me meshkuj te gjenerates time mirepo ata jan shum te dobet afer meje dhe keshtu vendosa te kerkoj nje djale me te ri qe te me shkateroj ne shtrate mirepo ende nuk ka dalur nje qe te me kontaktoj, ndoshta kan frike nga une ne shtrat , se jam e pangopshme.. numri tim mund ta marresh shum thjesht, vetem duhet te sht ypesh mbi rek lamen me posht dhe paraqitet menjehere..

Si ma punesoi shoku nga Puka gruan ,ai i kishte ven kushte por une se dija…!

Gruaja me ate shokun u takuan te nesermen dhe se bashku shkuan ne Tirane nga Puka per ti derguar dokumentet per aplikim ne bank. Pas disa ditesh gruaja me tha se do tshkonin me ate shokun perseri dhe ta takonin ate te njohurin e atij shokut qe ta hanin nje dark bashk, i thash qe shko. Pas nje muaji gruaja u punesua aty. Pasi filloi puna ai e kishte dergu ne …kli ko ne rek lame per vazh dim.

Në Dimotke me cunin nga Kosova , ishte hera e parë me një kosovarë***

Jam Besa 27bbvjeçe me burrin jetoj ne Greqi ne Dimotke shum mir na shkon ne martes por nenvetedija ime me thot se jeta esht vetem nji keshtu qe preferoj mashum mashkuj shqiptar qe ekan k… e madh , Shpesh herë kur isha vetem në shtëpi mastu rboja duke futur gishtat në vag… time, dhe imagjinoja se po boja sek… me të dhe shpërtheja, nji dit burri ekish njoftu nji djal nga kosova qe kish qen refugjat dhe imarova kafe por burri me tha se duhet vetem 10 min kohe qe te ishte te puna, djaloshi tha se une mund te eci ne kemb por nuk e lejova kl ko ne rek lame per vazh dim

maami nga Lushnja, me shpejt ma shpojt se do vjen burri

Ckemi cuna nes ejeni cun mamaje mos e lexo ket ,jom nji mami bjonde 31 vjeqe e mija cuna jam nji mami shume turpshme e dhe me moral 31 vjeçe dhe kam 6 vite martes, por vitet e fundit me burrin time kryenim mardhënie shumë rrallë. Por si beqare un kur isha shkoja me do cuna dhe me knaqeshin fort dhe ende e enderroj at kohe me cunat qe ekishin te madh. Nji dit kur dola nga zyrja para se te hypi ne vetur nji cun me tha ej mami e poske gjoksin e madh, disi ne ato momente e ndihesha vetne shum te adhuruar dhe me kaploi nji ngrohtesi ne mes kembeve te mija. Un vetem qesha dhe e shikova me bisht te syrit cuni mu afrua me. ……cl,,i,ko me p,osht ne r,ekl,,ame nese don me lexu njeri ne fund tregimin apo don njoftim

Bukuroshja që nuk vesh kurrë reçipeta “çmend” me fotot e fundit

Jojo Babie konsiderohet si një nga modelet më seksi në botë.

Kjo për shkak të aseteve trupore që ajo zotëron.

Jojo Babie nuk mban asnjëherë reçipeta dhe këtë e tregojnë edhe fotot që ajo ka publikuar.

Pozat e fundit të 30-vjeçares të lënë “pa fjalë”, duke treguar shumë nga pjesa e poshtme e gjoksit, që duhet thënë se nuk e ka origjinal.

Jojo Babie ka pranuar se ka bërë operacion për zmadhimin e gjoksit.

Megjithatë kjo nuk ka qenë ndonjë problem për të pasi ajo njeh rreth 9 milionë ndjekës në Instagram.